Voordelen van Lidmaatschap

Wat leuk dat je erover nadenkt om lid te worden van Spectrum! Bij deze nog wat informatie om je écht over te halen:

Als lid van Spectrum krijg je korting op je studieboeken. Dit betekent dat, zodra je lid bent, je toegang krijgt tot deze pagina en je via daar al je studieboeken kan kopen! Ook alle majoren kunnen via hier hun boeken kopen! Tip: je krijgt meer korting dan je lidmaatschap kost, je kan dus technisch gezien ‘gratis’ lid worden!

Daarnaast heeft Spectrum ook nog eens een heleboel verschillende commissies die activiteiten organiseren. Of je nou van sporten, borrelen, toneel, weekendjes, eten, congressen of schrijven houdt, Spectrum heeft het (en nog veel meer)! In totaal heeft Spectrum 23 commissies die allemaal hun hart en ziel steken in jou de beste studententijd geven! Kijk anders even op de commissies pagina om te kijken of er iets voor jou tussen zit!

Ook kan je in de Spectrum-kamer (B0.171) op Science Park altijd goedkope snacks, drankjes & bier kopen en zitten er altijd wel mensen die zin hebben om te kletsen of een spelletje te spelen tussen het studeren door!

Tot slot biedt Spectrum activiteiten aan waarmee je What’s Next-punten kan verdienen voor de je studie! Bèta-Gamma’ers en Future Planet Studies’ers moeten verplicht die punten halen voordat ze kunnen afstuderen. Lees hier voor meer informatie! Via Spectrum kan je dus op een leuke manier die punten binnenkrijgen!

Overtuigd? Hier kan je lid worden!