AbelTalent Trainee Milieu

Samen met ons je ambitie waarmaken!

Traineeship Bodem en Milieu

Als de Ervaringsversnellers helpt AbelTalent je aan de unieke kickstart van je carrière!

Als geen ander begrijpen wij dat je eerste baan vinden niet altijd even makkelijk is omdat je de ervaring mist of vanwege de talloze keuzes die je voor je gevoel moet maken. De grote vraag is: wat zijn je ambities? Welk type organisatie past bij jou? Welke werkzaamheden zijn er allemaal? Samen met jou gaan we op zoek naar het antwoord op deze vragen!

Je werkt voor en met relevante opdrachtgevers binnen het werkveld van de fysieke leefomgeving. Je krijgt al snel extra verantwoordelijkheden toevertrouwd binnen de in-huis projecten waar je op gaat werken. Op deze manier doe je bij ons op de werkvloer enorm veel praktijkervaring op. Als trainee ga je natuurlijk ook bij externe opdrachtgevers kijken. Het Abel-proces zorgt ervoor dat je snel kennis en ervaring opdoet die van waarde is voor diverse opdrachtgevers waar je op opdracht gaat. Zo krijg je een kijkje in de keukens van organisaties waar jij later misschien je carrière wilt voortzetten.

Waarom een traineeship bij AbelTalent?

 • Veel verantwoordelijkheid en eigenaarschap binnen een dynamische organisatie
 • Uitgebreid opleidingshuis
 • Gemiddeld 1 training per maand (soft skills of vakspecifiek)
 • Maandelijkse 1 op 1 coaching
 • Coaching via Learned (online platform voor doelen, skills en functioneren)
 • Bouwen aan een relevant netwerk
 • Mogelijkheid tot externe opdrachten bij interessante organisaties binnen de fysieke leefomgeving
 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden en pensioenregeling
 • Mogelijkheid tot thuiswerken
 • Veel aandacht en tijd voor sport en sociale activiteiten

Jouw werkzaamheden bestaan onder andere uit:

 • Ondersteun omgevingsdiensten en gemeentes bij het implementeren van de nieuwe Omgevingswet, bijvoorbeeld met het inventariseren van milieubelastende activiteiten (mba’s) op basis van het Besluit Activiteiten Leefomgeving
 • Het verwerken van data in Bodem Informatie Systemen (BIS) en Geo Informatie Systemen (GIS)
 • Opstellen van historische vooronderzoeken voor advies- en ingenieursbureaus in opdracht van diverse netbeheerders
 • Het verwerken van technische informatie uit diverse beleidsdocumenten zodat hiermee een nieuw digitaal informatie systeem gebouwd kan worden dat overzichtelijk, gestructureerd en makkelijk doorzoekbaar is

Naast de kennis die je tijdens je studie hebt opgedaan kijkt AbelTalent wie jíj bent. We proberen opdrachtgevers er dan ook van te overtuigen om out-of-the-box te denken en talenten een kans te geven om de ervaring die je hebt opgedaan in de praktijk te brengen. Wij zoeken naar collega’s die communicatief, commercieel en sociaal vaardig zijn en die initiatief tonen.

Wat verwachten wij van jou?

 • Je bent net afgestudeerd of gaat binnenkort afstuderen
 • Je bent communicatief, commercieel, sociaal vaardig en initiatiefrijk
 • Je bent minstens 32 uur per week beschikbaar
 • Je hebt zin om de volgende stap in je carriere te zetten!

Wat bieden wij jou

 • Salaris beginnend bij €2400,- uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden met elke 7 maanden groeipotentie
 • Direct een contract voor onbepaalde tijd
 • Werklaptop om goed thuis te kunnen werken
 • 25 vakantie dagen (bij 40 urige werkweek) en 8% vakantiegeld
 • €0,21 km vergoeding (ook met de fiets!)
 • Pensioen opbouw -minder zorgen voor later ????
 • Wekelijkse borrels
 • Veel beweegmomenten op kantoor en sportieve activiteiten
 • Vitaliteit op de werkvloer! Vers fruit, staan-zit bureaus, balansbord, een fiets-bureaustoel en een actieve sport commissie.

Talent Consultant

Amber Smidt

+31 6 82 04 46 46

a.smidt@abeltalent.nl